Bye bye 2016

Těším se co přinese tenhle rok a hodně od něj očekávám. Učím se zase věřit svým snům a doufat v ty nejlepší scénáře. Věřit, že dokážu všechno co budu chtít, tak jak jsem to uměla dřív, a že cesty mě zavedou přesně tam, kam mají. V roce 2016 mě dovedly na úžasná místa, a ač to nebyly moje top vysněné destinace, všude se mi líbilo a užívala jsem si tu svobodu, pro kterou cestování tak miluju.

Zažila jsem mrazivý únorový víkend na jihu Čech.

Začátkem března jsem na pár dní odletěla poznávat Apulii.

O Velikonocích mě zlákalo Rakousko.

V květnu bylo krásně i u nás a tak jsem šla do Prčic.


Na začátku července mi vzaly dech alpské výhledy v okolí jezera Grundlsee.


První říjnový den jsem poprvé v životě vystoupila na Sněžku.


Baterky mi dobil jeden listopadový víkend v lázeňském trojúhelníku.


Prosinec mi přinesl dokonalou aktivní dovolenou na Lanzarote.


Před Vánoci jsem ještě na jeden den stihla Drážďany.

O spoustě těch míst vám chci ještě vyprávět. Jsem vděčná za všechny ty zážitky i zkušenosti. Hodně míst jsem navštívila v jinou roční dobu, než kdy se tam obvykle jezdí a byl to většinou dobrej nápad. I když někdy pršelo víc, než bych si přála, i když někdy byla větší zima než bych chtěla, stálo to za to. Stálo za to zjištění, že se často vyplatí jít proti proudu, protože jen tak můžete vidět věci, které ostatní nevidí.

Mimo to jsem si v uplynulém roce opravdu zamilovala chození po horách a vyhlídkách a už přemýšlím, které kopečky zdolám letos. A zjistila jsem, že bych se opravdu chtěla naučit surfovat, sice se ještě pořád trochu bojím, ale zbožňuju to.

Díky 2016 a vítej 2017. Těším se!